top of page

HAKKIMIZDA

       Elektrik malzemeleri satışı ve montajı işleri ile yarım asra yakındır iştigal eden ailenin üçüncü kuşak üyeleri tarafından kurulan firmamız yerel ve uluslararası projelerde edinilen tecrübe sonucunda oluşan birikimi ülke ekonomisine katma değer olarak kazandırmak amacıyla faaliyet göstermektedir.

       Mağazalar, ofisler, banka şubeleri, genel müdürlük binaları, endüstriyel tesisler, konutlar, çok katlı binalar, iş ve alışveriş merkezleri ve diğer tüm nitelikli yapıların gerekli altyapı & üstyapı ihtiyaçlarını karşılamak şirketimizin başlıca iş kollarını oluşturmaktadır.

       Ana iş olarak alçak gerilim ve orta gerilim tesislerinde anahtar teslim taahhüt faaliyetlerimizin yanı sıra inşaat alt ve üst yapıları, proje çizim & tasarım, ölçüm & raporlama ve bakım, onarım, danışmanlık konularında da tam teşekküllü, tüm belgelere haiz olarak hizmet vermekteyiz.

       Türkiye’nin ticaret şehri ve ulaşım kolaylığı sağlayan coğrafi konumuyla Kayseri’de operasyon merkezimiz & depomuz, dünyanın en güzel şehri, medeniyetlerin beşiği İstanbul’da da hizmet ofisimiz ile iki lokasyonda faaliyet göstermekteyiz.

       Ülkemizin ekonomik ve siyasi kalkınmasında bir pay edinmeyi, yurtiçinde ve yurtdışında katma değer üretiminde ön saflarda olmayı ve toplumsal refahın gelişmesinde katkı sahibi olmayı kendimize görev bilmekteyiz.

       Kalite ve memnuniyet odaklı yaklaşımımızın sizlerin beğenisini kazanması dileğiyle..

Saygılarımızla,

bottom of page